Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy 2022. szeptember 30-án (péntek) mindhárom feladatellátási helyen az első 3 tanóra lesz megtartva rövidítve. 10 órától a Magyar Diáksport Napja alkalmából a diákok sportversenyeken vesznek részt.

MAGYAR DIÁKSPORT NAPJA

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy 2022. szeptember 30-án (péntek) mindhárom feladatellátási helyen az első 3 tanóra lesz megtartva rövidítve. 10 órától a Magyar Diáksport Napja alkalmából a diákok sportversenyeken vesznek részt.

A testnevelés felszerelés mindenkinek kötelező. A programok 12 órakor érnek véget. A tanulószoba, illetve a napközi 12 órakor kezdődik. Étkezés a megszokott módon lesz biztosítva.

Segítő együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2022. szeptember 29.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető