Tisztelt Szülők! 2022. október 13-án (csütörtök) tanítás nélküli munkanap lesz intézményünk valamennyi feladatellátási helyén. A tanulónak ezen a napon nincs tanítás, de iskolába kell jönniük. A diákok Pályaorientációs nap keretében szervezett programokon vesznek részt kb. 12:30-ig, ezután mennek haza.

Pályaorientációs nap

Tisztelt Szülők!

2022. október 13-án (csütörtök) tanítás nélküli munkanap lesz intézményünk valamennyi feladatellátási helyén. A tanulónak ezen a napon nincs tanítás, de iskolába kell jönniük. A diákok Pályaorientációs nap keretében szervezett programokon vesznek részt kb. 12:30-ig, ezután mennek haza. A pontos programokról az osztályfőnökök adnak tájékoztatást. Étkezés ezen a napon a megszokott módon lesz biztosítva.

Segítő együttműködésüket ezúton köszönöm.

Kiskunlacháza, 2022. október 11.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető