Óvodánkban folytatódik a tavasszal már nagy sikerrel lezajlott esemény a környezetvédelem jegyében, melyhez csatlakoztak az Általános Iskola pedagógusai és diákjai, a Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat, a Központi Konyha, a Művelődési Központ és a Polgármesteri Hivatal munkatársai.

Autómentes nap

2022. október 20-21. (csütörtök-péntek)

Óvodánkban folytatódik a tavasszal nagy sikerrel lezajlott esemény a környezetvédelem jegyében, melyhez csatlakoztak az Általános Iskola pedagógusai és diákjai, a Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat, a Központi Konyha, a Művelődési Központ és a Polgármesteri Hivatal munkatársai.

Szeretettel várjuk kiskunlacházi székhellyel rendelkező vállalkozások/ sportklubok/baráti társaságok bekapcsolódását programunkba!

Csütörtökön és pénteken (október 20-án és 21-én) autómentes napot tartunk!

Szeretnénk kérni Titeket, hogy lehetőségeitekhez mérten érkezzetek reggel autó nélkül!

Gyertek:
– Biciklivel
– Rollerrel
– Gyalog
– Talicskával
– Csak a képzeletetek szab határt!

Az így érkező gyerekek jutalomban részesülnek!

Vigyázzunk együtt a bolygónkra!