Intézményünk újra bekapcsolódik egy karácsonyi gyűjtésbe. A „Mosolymanók” programra a cipősdobozokba tett ajándékokat 2022. december 2-ig (péntek) várjuk Önöktől. A csomagokat az osztályfőnököknek kell leadni. Az összegyűjtött dobozokat a GLS szállítja el az iskolából.

MOSOLYMANÓK

Tisztelt Szülők!

Intézményünk újra bekapcsolódik egy karácsonyi gyűjtésbe. A „Mosolymanók” programra a cipősdobozokba tett ajándékokat 2022. december 2-ig (péntek) várjuk Önöktől. A csomagokat az osztályfőnököknek kell leadni. Az összegyűjtött dobozokat a GLS szállítja el az iskolából.

A gyűjtés menete egyszerű. Azt kérik a szervezők, hogy a diákok az általuk már nem használt, de jó állapotú vagy akár új játékaikat rakják dobozba, csomagolják be és írják rá, hogy milyen nemű és korú társuknak küldik azt. Arra kérjük a gyerekeket, hogy olyan ajándékcsomagot készítsenek, amelynek ők maguk is örülnének. Ügyeljenek arra, hogy hibátlan, hiánytalan és tiszta játékokat, illetve legalább fél éves lejárati idejű édességeket helyezzenek a dobozba. Az ajándékot még személyesebbé tehetik a megajándékozott gyermeknek szóló kedves üzenettel. A dobozokon ne legyen sem szalag, sem masni.

Segítő együttműködésüket ezúton köszönöm!

Kiskunlacháza, 2022. november 25.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető