Kedves Szülők! A család életében rövidesen nagy változás történik, gyermekük hamarosan iskolás lesz. Felelősségteljes választásukhoz szeretettel ajánljuk figyelmükbe iskolánkat, a Kiskunlacházi Általános  Iskolát. Kérjük, kövessék figyelemmel honlapunk folyamatosan bővülő tartalmát a sikeres beiskolázás érdekében.

LEENDŐ ELSŐSÖKNEK

Kedves Szülők!

A család életében rövidesen nagy változás történik, gyermekük hamarosan iskolás lesz.

Felelősségteljes választásukhoz szeretettel ajánljuk figyelmükbe iskolánkat, a Kiskunlacházi Általános  Iskolát. Kérjük, kövessék figyelemmel honlapunk folyamatosan bővülő tartalmát a sikeres beiskolázás érdekében.

Iskolánk bemutatkozó programja leendő elsősök és szüleik részére.

Kiskunlacháza, 2023. február 1.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető