Kedves Szülők! Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk fenntartója,  a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ kijelölte az illetékességi területén működő állami feladatot ellátó kötelező felvételt biztosító általános iskolák körzethatárait a 2023/2024-es tanévre vonatkozóan.

TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk fenntartója,  a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ kijelölte és közzétette az illetékességi területén működő állami feladatot ellátó kötelező felvételt biztosító általános iskolák körzethatárait a 2023/2024-es tanévre vonatkozóan.

AZ ÁLTALÁNOS ISKOLA FELVÉTELI KÖRZETE A 2023/2024. TANÉVBEN

Köznevelési intézmény:
Kiskunlacházi Általános Iskola
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1.

Felvételi körzet:
Kiskunlacháza város közigazgatási területe

Az általános iskolai körzethatárokról az alábbi linken tájékozódhatnak:
http://kk.gov.hu/altalanos-iskolai-felveteli-korzethatarok-a-2023-2024-tanevben

Együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2023. február 23.

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető