Az idei tanévben 10. alkalommal rendezte meg a Ráckevei Ady Endre Gimnázium a körzeti matematika versenyt 6-8. évfolyamos tanulók számára. A versenyről az előző évekhez hasonlóan most is dobogós helyezéssel tértünk haza

AdyMatek verseny Ráckevén

Az idei tanévben 10. alkalommal rendezte meg a Ráckevei Ady Endre Gimnázium a körzeti matematika versenyt 6-8. évfolyamos tanulók számára. A megmérettetésen iskolánk tanulói is indultak, mérték össze tudásukat a környező településekről érkező tanulókkal.

A versenyről az előző évekhez hasonlóan most is dobogós helyezéssel tértünk haza, Bölcskei Dóra 6.a osztályos tanuló az általános iskolai kategóriában III. helyezést ért el.

A 7-8.osztályosok között nagyon szoros volt a verseny, s mindössze néhány ponton múlt a dobogós helyezés. Kollégáim nevében is köszönöm a versenyen induló tanulók munkáját, s gratulálok az elért eredményhez.

Cserháti Tamás, Bölcskei Dóra, Fehér Anna, Nagy Zsófia, Fazekas Petra, Bálint Anna Réka

Gulyásné Gál Katalin

munkaközösség-vezető