Tisztelt Szülők! Ezúton tájékoztatom Önöket arról, hogy amennyiben kedves gyermekük az általános felvételi eljárás időszakában nem nyert felvételt egy középfokú intézménybe sem, vagy felvételt nyert,

Rendkívüli felvételi eljárás (2023)

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket arról, hogy amennyiben gyermekük az általános felvételi eljárás időszakában nem nyert felvételt egy középfokú intézménybe sem, vagy felvételt nyert, de bármilyen okból megváltoztatja döntését úgy – a 2023. május 8. és augusztus 31. között megtartható rendkívüli felvételi eljárás során – egyénileg, közvetlenül az általa választott középfokú iskolában való jelentkezéssel, egyeztetéssel kérheti felvételét bármely olyan középfokú intézménybe, amelynek az általános felvételi eljárás lezárulása után maradtak betöltetlen férőhelyei.

Ezzel kapcsolatos további tudnivalók elérhetők:
https://www.oktatas.hu/kozneveles/kozepfoku_felveteli_eljaras/rendkivuli_felveteli_eljaras_ures_ferohelyek_2023

Kiskunlacháza, 2023. május 5.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

intézményvezető