Iskolánk 7. évfolyamos tanulói 2023. május 2-5-ig vettek részt egy erdélyi kiránduláson a program keretében. Diákjaink a tartalmas programokon megismerhettek új embereket, gyönyörű tájakat, városokat.

Határtalanul (2023)

A Határtalanul Program célja a Magyarország határain kívül élő magyarság megismerése, valamint a magyarországi és a külhoni magyar fiatalok közti személyes kapcsolatok kialakítása, illetve erősítése, a magyar-magyar kapcsolatok építése, elmélyítése.
 
A program keretében magyarországi iskolák tanulói az állam támogatásával osztálykiránduláson vesznek részt a szomszédos országok magyarlakta területein, így személyes tapasztalásokat szereznek a külhoni magyarságról. Iskolánk 7. évfolyamos tanulói 2023. május 2-5-ig vettek részt egy erdélyi kiránduláson a program keretében.
 
Diákjaink tartalmas programokon vettek részt, ahol megismerhettek új embereket, gyönyörű tájakat, kulturális helyeket, -eseményeket, beleláthattak a külhoni magyarság életébe.

Bőcze Bernadett