Szokásainkhoz híven idén is megünnepeltük a Vörösmarty utcai iskolánkban a Zene Világnapját. Az immár 48. éve kikiáltott világnaphoz mi is csatlakozunk. Az énekkaros gyerekek nagyon lelkesen gyakoroltak a fellépésre, melynek meg is lett a gyümölcse. Önfeledten és büszkén dalolták társaiknak többek között a "Viva la musica!" éneket.

A Zene Világnapja

Danyiné Balázs Krisztina: „Szokásainkhoz híven idén is megünnepeltük a Vörösmarty utcai iskolánkban a Zene Világnapját. Az immár 48. éve kikiáltott világnaphoz mi is csatlakozunk. Az énekkaros gyerekek nagyon lelkesen gyakoroltak a fellépésre, melynek meg is lett a gyümölcse. Önfeledten és büszkén dalolták társaiknak többek között a „Viva la musica!” éneket. Bízom benne, hogy a zene és az ének szeretete összetartó iskolai légkört varázsol.”