Ezúton tájékoztatom Önöket a középfokú felvételi eljárással kapcsolatos tudnivalókról, határidőkről. Az Oktatási Hivatal honlapján elérhető valamennyi információ a középfokú felvételi eljárással kapcsolatban az alábbi linken is:

TÁJÉKOZTATÓ

Továbbtanulás

Ezúton tájékoztatom Önöket a középfokú felvételi eljárással kapcsolatos tudnivalókról, határidőkről. Az Oktatási Hivatal honlapján elérhető valamennyi információ a középfokú felvételi eljárással kapcsolatban az alábbi linken is:

https://www.oktatas.hu/kozneveles/kozepfoku_felveteli_eljaras/tajekoztato_felvetelizoknek/kozepfoku_felveteli_eljaras_informacioi

A középfokú iskoláknak 2023. október 20-ig kell nyilvánosságra hozniuk felvételi tájékoztatójukat és meghatározniuk tanulmányi területeiket, amelyekre a felvételi eljárás során jelentkezőket fogadnak. A tanulmányi területekről szóló információk és az intézmények felvételi tájékoztatói október 20-át követően érhetők el az Oktatási Hivatal (a továbbiakban: Hivatal) honlapján a KIFIR tanulmányi terület, felvételi tájékoztató és írásbeli vizsgahelyszín kereső linken. A tanulmányi területek leírása tartalmazza a felvételi kérelmek rangsorolási szempontjait is. Az egyes intézmények tanulmányi területeivel kapcsolatban további tájékoztatás az adott tanulmányi területet meghirdető intézmény felvételi tájékoztatójában olvasható, illetve közvetlenül az intézménytől kérhető.

Segítő együttműködésüket ezúton is köszönöm!

Kiskunlacháza, 2023. október 12.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

igazgató