Tisztelt Szülők! Fontos számunkra, hogy tanulóink a megfelelő középiskolákban folytassák tanulmányaikat, ezért iskolánkban 2023. október 25-én (szerdán) 17 órakor pályaválasztási szülői értekezletet tartunk (7-8. évfolyam).

PÁLYAVÁLASZTÁSI SZÜLŐI ÉRTEKEZLET

7-8. osztály

Tisztelt Szülők!

Fontos számunkra, hogy tanulóink a megfelelő középiskolákban folytassák tanulmányaikat, ezért iskolánkban 2023. október 25-én 17 órakor pályaválasztási szülői értekezletet tartunk a 7. és 8. osztályos tanulók és szüleik számára.

Ezen az előadáson az érdeklődők tájékoztatást kapnak a felvételi eljárás rendjéről, valamint a környékbeli középiskolák (Kiskunlacháza, Ráckeve, Dabas, Halásztelek, Kunszentmárton) igazgatói az iskoláik által nyújtott lehetőségeket ismertetik.

Helyszín: Munkácsy téri épület kondicionáló terme.

Az Önök és gyermekük részvételére feltétlenül számítunk!

Kérjük éljen ezzel az iskolánk által nyújtott lehetőséggel!

Kiskunlacháza, 2023. október 19.

Tisztelettel:

Baranyi Béla s.k.

igazgató