A pályázatot a PPG TRILAK Kft. hirdette meg, melyen a benevezett intézmények közül a legtöbb lájkot kapó 15 intézmény juthatott minimum 60 liter kültéri festékhez.

Tegyünk együtt a színesebb jövőért!

November elején az osztályomba járó egyik tanuló édesanyjától, Erősné Kurucz Ágitól a következő üzenetet kaptam:

„Beneveztem az iskolát egy link gyűjtős pályázatba. Ugye nem baj?”

A pályázatot a PPG TRILAK hirdette meg, melyen a benevezett intézmények közül a legtöbb lájkot kapó 15 intézmény juthatott minimum 60 liter kültéri festékhez.

Ági kezdeményezésére elindult a lájkvadászat. Nagyon sok támogatót sikerült találni a jó ügy mellé, ugyanis a pályázat zárását követően kiderült, hogy a Kiskunlacházi Általános Iskola a nyertes pályázók között szerepel.

A mintegy 60 liter kültéri festék a héten megérkezett az intézménybe.

Köszönjük a Erősné Kurucz Ágnesnek és minden támogatónak, aki szavazatával hozzásegítette intézményünket a pályázaton való sikeres szerepléshez.

Köszönjük a pályázatot kiíró cégnek, hogy fontosnak tartják környezetünk állapotának megóvását, s kezdeményezésükkel segítik a köznevelési intézményeket.

Gulyásné Gál Katalin

osztályfőnök