Dr. Répás József polgármester úr meghívására 2024. február 8-án és 15-én iskolánk két nyolcadik osztálya a Polgármesteri Hivatalba látogatott el. Polgármester úr segítségével diákjaink megismerkedtek a Hivatal és az Önkormányzat munkájával, valamint rövid betekintést kaptak városunk történelmébe is. Ezúton is köszönjük a lehetőséget.

Látogatást tettünk
a Polgármesteri Hivatalban

Dr. Répás József polgármester úr meghívására 2024. február 8-án és 15-én iskolánk két nyolcadik osztálya a Polgármesteri Hivatalba látogatott el. Soós Zsoltné jegyző asszony és a polgármester úr segítségével a diákok megismerkedtek a Hivatal és az Önkormányzat munkájával, valamint rövid betekintést kaptak városunk történelmébe is. Ezúton is köszönjük a lehetőséget.