Kedves Szülők! Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk fenntartója,  a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ kijelölte az illetékességi területén működő állami feladatot ellátó kötelező felvételt biztosító általános iskolák körzethatárait a 2024/2025-ös tanévre vonatkozóan.

TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk fenntartója,  a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ kijelölte és közzétette az illetékességi területén működő állami feladatot ellátó kötelező felvételt biztosító általános iskolák körzethatárait a 2024/2025-ös tanévre vonatkozóan.

AZ ÁLTALÁNOS ISKOLA FELVÉTELI KÖRZETE A 2024/2025. TANÉVBEN

Köznevelési intézmény:
Kiskunlacházi Általános Iskola
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1.

Felvételi körzet:
Kiskunlacháza város közigazgatási területe

Az általános iskolai körzethatárokról az alábbi linken tájékozódhatnak:
https://kk.gov.hu/altalanos-iskolai-felveteli-korzethatarok-a-2024-2025-tanevben

Együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2024. február 20.

Baranyi Béla s.k.

igazgató