Tisztelt Szülők! 2024. április 16-án (kedd) tanítás nélküli munkanap lesz intézményünk valamennyi feladatellátási helyén. A tanulónak ezen a napon nincs tanítás, de iskolába kell jönniük. A diákok Pályaorientációs nap keretében szervezett programokon vesznek részt kb. 12.30-ig, ezután mennek haza.

Tanítás nélküli munkanap

(Pályaorientációs nap)

Tisztelt Szülők!

2024. április 16-án (kedd) tanítás nélküli munkanap lesz intézményünk valamennyi feladatellátási helyén. A tanulónak ezen a napon nincs tanítás, de iskolába kell jönniük. A diákok Pályaorientációs nap keretében szervezett programokon vesznek részt kb. 12.30-ig, ezután mennek haza. A pontos programokról az osztályfőnökök adnak tájékoztatást. Étkezés ezen a napon a megszokott módon lesz biztosítva.

Segítő együttműködésüket ezúton köszönöm.

Kiskunlacháza, 2024. április 10.

Baranyi Béla s.k.

igazgató