A haladó csoportunk mellett szeptember hónaptól az 5-6. évfolyamos diákjaink is elkezdték ECDL-es pályafutásukat. A tavaszi sikeres regisztrációt és vizsgakártya kiváltást követően május hónapban már az „1. Számítógépes alapismeretek” modul vizsgájának időpontja is elérkezett.

16 tanulónk tett
ELSŐ sikeres ECDL vizsgát

A haladó csoportunk mellett szeptember hónaptól az 5-6. évfolyamos diákjaink is elkezdték ECDL-es pályafutásukat. A tavaszi sikeres regisztrációt és vizsgakártya kiváltást követően május hónapban már az „1. Számítógépes alapismeretek” modul vizsgájának időpontja is elérkezett.

A 7-8. évfolyamos (haladó) csoportunkhoz hasonlóan itt is örömmel jelenthetjük, hogy minden regisztrált és vizsgára jelentkezett tanulónk (16 fő) sikeresen teljesítette az előtte álló megmérettetést, ráadásul az eddigiekhez hasonlóan most is igen jó (90% körüli) eredménnyel.

Az út vége még mondhatni igen távoli, azonban az első lépést már megtették diákjaink. Az ECDL bizonyítványhoz még további három modul sikeres teljesítésére van szükség, ami a következő egy-két tanév célkitűzése lesz. Nincs tehát megállás, a felkészülési munka a „2. Hálózati alapismeretek” modulra már meg is kezdődött és a tanév hátralevő részében tovább folytatódik.

Sikeres ECDL vizsgát tett tanulóink névsora:
5. Évfolyam
– Bonta-Vass Zalán
– Csendes Marcell
– Kóré Zétény Vencel
– Orbán Máté

6. Évfolyam
– Csorba Noémi
– Czibóka Balázs
– Györke Dávid
– Matics Kristóf
– Mészáros Ádám
– Nemes-Strömpel Kornélia
– Pálinkó Máté
– Szalacsi Kevin
– Szrapkó Milos Zoltán
– Tóth-Varga Blanka
– Vig Ádám
– Vig Dániel

Csendes Péter

felkészítő tanár