2023. február 01-től újításként vezettük be iskoláinkban, óvodáinkban az Online Ebédrendelést. Ennek előnye, hogy online megrendelő felületen, meghatározott határidőn belül megrendelhetik, módosíthatják, lemondhatják és bankkártyával kifizethetik gyermekük étkezését.

Étkezési igény bejelentése

(2024/2025. tanév)

Az étkezés igénylésének leadási határideje minden év június 15. napja, helye a Kiskunlacházi Konyha irodája.

2023. február 01-től újításként vezettük be iskoláinkban, óvodáinkban az Online Ebédrendelést. Ennek előnye, hogy online megrendelő felületen, meghatározott határidőn belül megrendelhetik, módosíthatják, lemondhatják és bankkártyával kifizethetik gyermekük étkezését.

Az erre szolgáló weboldalon kényelmesen, otthonról intézhetik gyermekük étkezéssel kapcsolatos ügyeit.

https://menza.lachazikonyha.hu

https://www.facebook.com/kozpontikonyhakkl

Dokumentumok:

A Kiskunlacházi Konyha tájékoztatója az iskolai étkeztetési rendszerről

Étkezési igény bejelentése

Diétás étkezési igény bejelentése

Nyilatkozat: 8. melléklet a 328/2011. (XII.29) Korm.rendelethez