2024. május 11-én rendezték meg a London Bridge angol nyelvi tesztverseny országos döntőjét a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen. A döntőbe a II. fordulóban elért eredmények alapján hívták be a versenyzőket.

London Bridge verseny

2024. május 11-én rendezték meg a London Bridge angol nyelvi tesztverseny országos döntőjét a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen. A döntőbe a II. fordulóban elért eredmények alapján hívták be a versenyzőket. Iskolánkból egyetlen diák, Gergely Dorka 6.a osztályos tanuló került be a legjobbak közé. Dorkával év eleje óta készültünk a versenyre, amelyen kitartása és szorgalma meghozta az eredményt, hiszen országos II. helyezett lett a döntőben részt vevő 150 tanulóból, mindösszesen 1 ponttal lemaradva a győztestől.

A szép eredményhez gratulálunk és hasonlóan szép sikereket kívánunk a jövőben is!

Csehné Szikora Zsuzsanna

felkészítő pedagógus