Tisztelt Szülők! 2024. június 18-21. között intézményünk mindhárom feladatellátási helyén a tanítási órák rövidítve lesznek megtartva. A tanítás ezeken a napokon 11:50-kor ér majd véget.

Tanítás nélküli munkanap

(Gárdonyi / Munkácsy / Vörösmarty)

Tisztelt Szülők!
 
2024. június 18-21. között intézményünk mindhárom feladatellátási helyén a tanítási órák rövidítve lesznek megtartva.
 
A tanítás ezeken a napokon 11:50-kor ér véget a felső tagozaton. Az alsó tagozaton a tanítás 13 óráig tart, ezután felügyeletet biztosítunk a tanulók számára, amelyet az osztályfőnök felé kell jelezni Önöknek, amennyiben igénylik. A felső tagozaton a tanulószoba 1200 órától kezdődik. Az étkezés a megszokott módon lesz biztosítva.
 
Segítségüket ezúton is köszönöm.
 

Kiskunlacháza, 2024. június 14.

Baranyi Béla s.k.

igazgató