7. osztályos diákjainkkal izgatottan vágtunk neki az ötnapos „Határtalanul” kirándulásnak Erdélybe, amely során számos történelmi, irodalmi vonatkozást és természeti kincset fedeztünk fel. A kirándulás minden napja újabb és újabb izgalmas helyszíneket és programokat tartogatott számunkra...

Határtalanul

(2024)

7. osztályos diákjainkkal izgatottan vágtunk neki az ötnapos „Határtalanul” kirándulásnak Erdélybe, amely során számos történelmi, irodalmi vonatkozást és természeti kincset fedeztünk fel. A kirándulás minden napja újabb és újabb izgalmas
helyszíneket és programokat tartogatott számunkra…

A csodálatos Erdély természeti kincsei (HAT-KP-1-2023/1-000515)

Teljes beszámoló (PDF)

Útinaplók – Erdély (PDF)

Előkészítő óra – Képes beszámoló (PDF)

Témanap – Képes beszámoló (PDF)

Nyilvánosság tájékoztatása (PDF)