Tisztelt Szülők! A hőségriadóra való tekintettel 2024. szeptember 3-6. között az iskolában az alábbiak szerint alakul a munkarend: A tanórákat rövidítve tartjuk meg. A tanórák után a tanulók hazamehetnek. Az ötödik órának 11:10-kor, a hatodik órának 11:50-kor van vége.

MUNKAREND VÁLTOZÁS

Tisztelt Szülők!

– A tanórákat rövidítve tartjuk meg. A tanórák után a tanulók hazamehetnek. Az ötödik órának 11:10-kor, a hatodik órának 11:50-kor van vége.

– A tanórán kívüli foglalkozások (felzárkóztatás, szakkör, tanulószoba, napközi) elmaradnak.

– Minden tanuló számára, akinek a szülő kéri a felügyeletet biztosítunk legfeljebb 18 óráig. Kérem a szülőket a gyermekfelügyelet iránti igényüket az érintett napokra vonatkozóan soron kívül jelezzék gyermekük osztályfőnökének.

Segítő együttműködésüket ezúton is köszönöm!

Kiskunlacháza, 2024. szeptember 2.