Tisztelt Szülők! 2024. szeptember 27-én (péntek) az első három tanítási óra lesz megtartva rövidítve intézményünk mindhárom feladatellátási helyén. 10 órától 12 óráig a Magyar Diáksport Napja alkalmából a tanulók sportversenyeken vesznek részt. A tanulók ezen a napon a felső tagozaton 12 órakor, az alsó tagozaton 13 órakor mennek haza.

Magyar Diáksport Napja

Tisztelt Szülők!
2024. szeptember 27-én (péntek) az első három tanítási óra lesz megtartva rövidítve intézményünk mindhárom feladatellátási helyén. 10 órától 12 óráig a Magyar Diáksport Napja alkalmából a tanulók sportversenyeken vesznek részt. A tanulók ezen a napon a felső tagozaton 12 órakor, az alsó tagozaton 13 órakor mennek haza. A tanulószoba 12 órától kezdődik, a napközis foglalkozások 13 órától lesznek megtartva. A tanulók lehetőség szerint sportruházatban jöjjenek. Az étkezés a megszokott módon lesz biztosítva.

Segítségüket ezúton is köszönöm.