November 24-én anyanyelvi játékdélutánt tartottunk ötödikes és hatodikos tanulóinknak. A rendezvény a 14. és 15. teremben zajlott huszonnégy tanuló részvételével. A gyerekek négy asztalnál, négy játékkörben gyűjthettek pontokat a változatos nyelvi fejtörők

Anyanyelvi játékdélután

November 24-én anyanyelvi játékdélutánt tartottunk ötödikes és hatodikos tanulóinknak. A rendezvény a 14. és 15. teremben zajlott huszonnégy tanuló részvételével.

A gyerekek négy asztalnál, négy játékkörben gyűjthettek pontokat a változatos nyelvi fejtörők megoldásával. A legtöbb pontot gyűjtő tanulók közül Földvári Fanni (5.b) és Szikora Anna Liza (5.a ) megosztott első helyezést, Ficsor Enikő (5.b) második, Szabados Kincső (5.b) harmadik helyezést ért el.

Minden résztvevő apró ajándékkal távozhatott az eredményhirdetésről.

A játékos fordulókat kidolgozták és levezényelték: Feiglné Argalás Erika, Kovács Edit és Varsányi Erzsébet.

A feladatok kidolgozásában részt vett Sörösné Biró Andrea.