Tisztelt Szülők! 2024. október 17. tanítás nélküli munkanap lesz intézményünk felső tagozatán és a Vörösmarty utcai feladatellátási helyen. Tanítási órák ezen a napon nem lesznek.

Pályaorientációs nap (2024)

Tisztelt Szülők!

2024. október 17. (csütörtök) tanítás nélküli munkanap lesz intézményünk felső tagozatán és a Vörösmarty utcai feladatellátási helyen. Tanítási órák ezen a napon nem lesznek. A tanulók pályaorientációs nap keretében szervezett iskolai programokon vesznek részt délelőtt. A diákok 13:00 órakor mehetnek haza. Étkezést ezen a napon biztosítunk, illetve délután igény szerint felügyeletet is. Felügyeletre vonatkozó igényüket az osztályfőnököknek kell jelezni legkésőbb 2024. október 16. (szerda) 15:00 óráig.

A Gárdonyi utcai alsó tagozaton a tanítási órák órarend szerint lesznek megtartva.

Segítségüket ezúton is köszönöm.

Kiskunlacháza, 2024. október 15.