#
NÉV
VÉGZETTSÉG
SZAKTERÜLET
OSZTÁLY
1.
Balogh Brigitta
Tanárképző Főiskola
angol
6.B
2.
Balogh László
.
testnevelés
.
3.
Basa Lászlóné
Tanárképző Főiskola
magyar
történelem
7.B
4.
Beischlag-Deli Péter
.
testnevelés
.
5.
Beischlag-Deli Zsanett
.
testnevelés
.
6.
Bőcze Bernadett
Tanárképző Főiskola
ének
7.C
7.
Csehné Szikora Zsuzsa
Egyetem
angol
történelem
8.B
8.
Csendes Péter
Tanárképző Főiskola
informatika
 
9.
Dr. Budaváriné Földesi Erzsébet
Tanárképző Főiskola
magyar
orosz
6.A
10.
Éliás Anett
.
angol
5.D
11.
Gulyásné Gál Katalin
Tanárképző Főiskola
matematika
fizika
gyógypedagógus
5.C
12.
Herczegné Orbán Éva
Tanárképző Főiskola
Mesterfokozat
Tanítóképző Főiskola
Közöktatásvezetői szakvizsga
Tanfelügyeleti- és minősítési szakértő
rajz- és vizuális kultúra
vizuális- és környezetkultúra
ének
6.C
13.
Herman György
Tanárképző Főiskola
matematika
informatika
technika
 
14.
Hermanné Keresztes Györgyi
Tanárképző Főiskola
Közöktatásvezetői szakvizsga
Tanügyigazgatási szakértői szakv.
angol
magyar
tanügyig.szakértő
ig.hely.
15.
Hites Beáta
.
matematika
 
16.
Horváth Attila
Tanárképző Főiskola
földrajz
történelem
tanulószoba
8.C
17.
Jónás Csaba
Tanárképző Főiskola
fizika
informatika
7.A
18.
Kovácsné Nagy Mária
.
magyar
.
19.
Markó Zsuzsanna
Tanárképző Főiskola
természetismeret
technika
biológia
 
20.
Necsászné Markó Erzsébet
Tanárképző Főiskola
Közöktatásvezetői szakvizsga
Tanfelügyeleti- és minősítési szakértő
angol
történelem
 
21.
Orbán Mónika
Tanárképző Főiskola
biológia
testnevelés
 
22.
Petőné Horváth Éva
Tanárképző Főiskola
Mesterképzés kémia
biológia
kémia
természetismeret
5.A
23.
Sáriné Kátai Ildikó
Tanárképző Főiskola
Közöktatásvezetői szakvizsga
Tanügyigazgatási szakértői szakv.
matematika
kémia
tanügyig.szakértő
igazgató
24.
Varga Zoltán
Tanárképző Főiskola
Tanfelügyeleti- és minősítési szakértő
matematika
informatika
testnevelés
5.B
25.
Varsányi Erzsébet
Tanárképző Főiskola
Egyetem
magyar
történelem etika
8.A
 
EGYÉB DOLGOZÓK
 
#
NÉV
BEOSZTÁS
1.
Cserhalmi Anikó
iskolatitkár
2.
Horváthné Kovács Mariann
pedagógiai- és gyógypedagógiai aszisztens
3.
Mózes Bernadett
iskolatitkár
 
TECHNIKAI DOLGOZÓK
 
#
NÉV
BEOSZTÁS
1.
Csécs István
karbantartó (Iskola és Tornacsarnok)
2.
Horváth György
karbantartó (Iskola és Tornacsarnok)
3.
Bálint Imréné
4.
Kiss Sándorné
5.
László Márta
6.
Mezeiné Hegedűs Judit
7.
Szmoleniczkiné Szabó Tünde
 
MUNKÁNKAT SEGÍTŐ SZAKEMBEREK
 
#
NÉV
BEOSZTÁS
1.
Dr. Vass Lucia
iskolaorvos
2.
Posztos Katalin
iskolapszichológus
3.
Szecsei Anna Mária
védőnő
4.
Földi István
GYEJÓ munkatárs
5.
Éliás Anett
Diákönkormányzat vezető
6.
Nagy Gabriella
iskolarendőr
7.
Dr. Galsi Mária
iskolaorvos