TANULMÁNYI VERSENYEK
Kazinczy Prózamondó verseny - Dömsöd
2017/18.tanév
I.hely
- Gubovics Antal
- 3.évfolyam
V.hely
- Fazekas Petra
- 3.évfolyam
V.hely - Wlahovszky Laura - 4.évfolyam
 
Dicséretben részesültek:
 
- Tóth Máté
- 4.évfolyam
 
- Horváth Marcell
- 4.évfolyam
 
- Répás Levente
- 4.évfolyam
  - Varga Szonja
- 4.évfolyam
Területi Mesemondó verseny - Taksony
2017/18.tanév
III.hely
- Lőrincz Márió
- 1.évfolyam
dícséret
- Erős Barnabás
- 1.évfolyam
     
különdíj - Juhász Gábor
- 2.évfolyam
 
II.hely - Vámos Luca
- 4.évfolyam
III.hely - Varga Szonja
- 4.évfolyam
Szavalóverseny
2017/18.tanév
I.hely
- Lőrincz Márió
- 1.évfolyam
II.hely
- Bölcskei Dóra
- 1.évfolyam
III.hely
- Makkai Jázmin
- 1.évfolyam
IV.hely
- Sohonyai Dzsamilla
- 1.évfolyam
V.hely
- Erős Barnabás
- 1.évfolyam
     
I.hely - Juhász Gábor
- 2.évfolyam
II.hely - Kovács Noel
- 2.évfolyam
III.hely
- Gubovics Árisz
- 2.évfolyam
IV.hely
- Máté Szabolcs
- 2.évfolyam
IV.hely
- Pál Dóra
- 2.évfolyam
V.hely
- Németh Bernadett
- 2.évfolyam
V.hely
- Orbán Balázs
- 2.évfolyam
V.hely
- Juhász Dávid
- 2.évfolyam
 
I.hely - Fazekas Petra
- 3.évfolyam
II.hely
- Mózes Száva
- 3.évfolyam
III.hely
- Gubovics Antal
- 3.évfolyam
IV.hely
- Feczesin Kenéz
- 3.évfolyam
V.hely
- Szakács László
- 3.évfolyam
VI.hely
- Kamrás Kornél
- 3.évfolyam
VI.hely
- Pintyi Annabel
- 3.évfolyam
VI.hely
- Krizsik Csongor
- 3.évfolyam
 
Dicséretben részesültek:
 
- Nemes Alexandra
- 3.évfolyam
 
- Némedi-Tóth Jázmin
- 3.évfolyam
 
- Zöllei Panka
- 3.évfolyam
 
I.hely - Varga Szonja
- 4.évfolyam
II.hely - Vámos Luca
- 4.évfolyam
III.hely
- Wlahovszky Laura
- 4.évfolyam
IV.hely - Nagy Jázmin
- 4.évfolyam
V.hely - Erős Boglárka
- 4.évfolyam
V.hely - Takács Máté
- 4.évfolyam
Mesemondó verseny
2017/18.tanév
I.hely
- Lőrincz Márió
- 1.évfolyam
II.hely
- Erős Barnabás
- 1.évfolyam
III.hely
- Tóth Viktória
- 1.évfolyam
     
I.hely - Juhász Gábor
- 2.évfolyam
II.hely - Kovács Noel
- 2.évfolyam
III.hely
- Pál Dóra
- 2.évfolyam
IV.hely
- Juhász Dávid
- 2.évfolyam
IV.hely
- Máté Szabolcs
- 2.évfolyam
V.hely
- Németh Bernadett
- 2.évfolyam
V.hely
- Répás Márton
- 2.évfolyam
 
I.hely - Fazekas Petra
- 3.évfolyam
II.hely
- Tóth Máté
- 3.évfolyam
III.hely
- Répás Kornél
- 3.évfolyam
IV.hely
- Szakács László
- 3.évfolyam
V.hely
- Pajor Dorina
- 3.évfolyam
VI.hely
- Pajor Regina
- 3.évfolyam
 
I.hely - Vámos Luca
- 4.évfolyam
II.hely - Varga Szonja
- 4.évfolyam
III.hely
- Kovács Daniella
- 4.évfolyam
III.hely - Répás Levente
- 4.évfolyam
IV.hely - Erős Boglárka
- 4.évfolyam
Eredmények / Dícséretben részesültek
2017/18.tanév
1.C osztály
- A községi, óvodai és iskolai karácsonyi műsoron való sikeres szerepléséért.

 
2.C osztály
- Az iskola 40 éves születés napi műsorán való sikeres szerepléséért
- Az iskolai őszi hagyomány őrző műsoron  való sikeres szerepléséért
- Juhász Gábor - Körzeti Makádi Szavaló verseny - különdíj
 
3.C osztály
- Fazekas Petra - Körzeti Makádi Szavaló verseny - II. helyezett.
 
3.D osztály
- Az iskola 40 éves születés napján való sikeres szerepléséért az alábbi tanulók vettek részt: Jakab Bettina, Kovács Mercédesz, Kovács Vivien, Kővári Zsófia, Krizsik Csongor, Mózes Száva, Pintyi Annabel, Szakács László, Szín Kevin, Zöllei Panka.
 
4.C osztály
- Október 6-i iskolai ünnepi műsoron való sikeres szerepléséért.
 
4.D osztály
- Október 23-i iskolai ünnepi műsoron való sikeres szerepléséért
- Vámos Luca Országos Mesemondó verseny Érd II. helyezett
- Varga Szonja Országos Mesemondó verseny Érd külön díj
- Varga Szonja Körzeti Makádi Szavaló Verseny III. helyezett
- Wlahovszky Laura Körzeti Makádi Szavaló verseny külön díj
- Vámos Luca VARGAbetű mat. verseny Kunszentmiklós VII. helyezett
- Víg Tamás VARGAbetű mat. verseny Kunszentmiklós IX. helyezett
- Varga Szonja VARGAbetű magyar nyelv és irodalom verseny X. helyezett
- Vámos Luca Körzeti Matematika verseny Taksony VIII. helyezett
Játék a szóval verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Juhász Gábor
- 1.évfolyam
I.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
II.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
III.hely
- Matics Zsóka
- 1.évfolyam
III.hely
- Orbán Balázs
- 1.évfolyam
IV.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
IV.hely
- Domin Nóra
- 1.évfolyam
V.hely
- Majoros Mirtill
- 1.évfolyam
VI.hely
- Szabó Hanna
- 1.évfolyam
VI.hely
- Nagy János
- 1.évfolyam
VI.hely
- Sarkadi Benjamin
- 1.évfolyam
     
I.hely - Fazekas Petra
- 2.évfolyam
II.hely - Kovács Vivien
- 2.évfolyam
II.hely - Szín Kevin
- 2.évfolyam
III.hely
- Tóth Máté
- 2.évfolyam
IV.hely
- Horváth Roland
- 2.évfolyam
IV.hely
- Lacza Lilla
- 2.évfolyam
V.hely
- Farkas Ramóna
- 2.évfolyam
V.hely
- Gránicz Levente
- 2.évfolyam
VI.hely
- Krizsik Csongor
- 2.évfolyam
VI.hely
- Zöllei Panka
- 2.évfolyam
 
I.hely - Varga Szonja
- 3.évfolyam
II.hely
- Vámos Luca
- 3.évfolyam
III.hely
- Erős Boglárka
- 3.évfolyam
IV.hely
- Horváth Marcell
- 3.évfolyam
IV.hely
- Magyar Balázs
- 3.évfolyam
V.hely
- Répás Levente
- 3.évfolyam
V.hely
- Győri Virág
- 3.évfolyam
V.hely
- Wlahovszky Laura
- 3.évfolyam
VI.hely
- Horváth Vivien
- 3.évfolyam
 
I.hely - Habenicht Helga
- 4.évfolyam
II.hely - Kardos Fanni
- 4.évfolyam
III.hely
- Juhász Zalán
- 4.évfolyam
IV.hely - Lukácsi Lili Málna
- 4.évfolyam
V.hely - Mursich Lara
- 4.évfolyam
VI.hely - Kardos Lili
- 4.évfolyam
Helyesírási verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Juhász Gábor
- 1.évfolyam
II.hely
- Majoros Mirtill
- 1.évfolyam
II.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
III.hely
- Domin Nóra
- 1.évfolyam
IV.hely
- Józan Lázár
- 1.évfolyam
IV.hely
- Matics Zsóka
- 1.évfolyam
V.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
VI.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
VI.hely
- Orbán Balázs
- 1.évfolyam
     
I.hely - Zöllei Panka
- 2.évfolyam
II.hely - Fazekas Petra
- 2.évfolyam
II.hely - Kamrás Kornél
- 2.évfolyam
II.hely - Kovács Vivien
- 2.évfolyam
III.hely
- Horváth Roland
- 2.évfolyam
IV.hely
- Gubovics Antal
- 2.évfolyam
IV.hely
- Szín Kevin
- 2.évfolyam
V.hely
- Feczesin Kenéz
- 2.évfolyam
V.hely
- Pintyi Annabel
- 2.évfolyam
VI.hely
- Krizsik Csongor
- 2.évfolyam
VI.hely
- Pajor Dorina
- 2.évfolyam
 
I.hely - Vámos Luca
- 3.évfolyam
I.hely - Horváth Marcell
- 3.évfolyam
II.hely
- Németh Viktória
- 3.évfolyam
III.hely
- Ötvös Attila
- 3.évfolyam
III.hely
- Wlahovszky Laura
- 3.évfolyam
IV.hely
- Nagy Jázmin
- 3.évfolyam
V.hely
- Kovács Daniella
- 3.évfolyam
VI.hely
- Bődi Attila
- 3.évfolyam
 
I.hely - Galambos Szabolcs
- 4.évfolyam
II.hely - Juhász Zalán
- 4.évfolyam
III.hely
- Habenicht Helga
- 4.évfolyam
III.hely
- Kardos Fanni
- 4.évfolyam
IV.hely - Lukácsi Lili Málna
- 4.évfolyam
V.hely - Németh Beatrix
- 4.évfolyam
V.hely - Szabó Fanni
- 4.évfolyam
VI.hely - Cserhalmi Dániel
- 4.évfolyam
VI.hely - Kardos Lili
- 4.évfolyam
Olvasási verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Juhász Gábor
- 1.évfolyam
II.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
III.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
IV.hely
- Józan Lázár
- 1.évfolyam
IV.hely
- Juhász Dávid
- 1.évfolyam
IV.hely
- Orbán Balázs
- 1.évfolyam
V.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
V.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
V.hely
- Sarkadi Benjamin
- 1.évfolyam
VI.hely
- Gubovics Árisz
- 1.évfolyam
VI.hely
- Répás Máron
- 1.évfolyam
VI.hely
- Pál Dóra
- 1.évfolyam
VI.hely
- Szabó Hanna
- 1.évfolyam
     
I.hely - Szín Kevin
- 2.évfolyam
II.hely - Farkas Ramóna
- 2.évfolyam
III.hely
- Gubovics Antal
- 2.évfolyam
IV.hely
- Fazekas Petra
- 2.évfolyam
IV.hely
- Feczesin Kenéz
- 2.évfolyam
IV.hely
- Kovács Vivien
- 2.évfolyam
V.hely
- Tóth Máté
- 2.évfolyam
V.hely
- Pajor Dorina
- 2.évfolyam
V.hely
- Pintyi Annabel
- 2.évfolyam
VI.hely
- Lacza Lilla
- 2.évfolyam
VI.hely
- Kamrás Kornél
- 2.évfolyam
VI.hely
- Horváth Roland
- 2.évfolyam
VI.hely
- Szücs Fanni
- 2.évfolyam
 
I.hely - Suhajda Kende
- 3.évfolyam
I.hely - Kovács Daniella
- 3.évfolyam
II.hely
- Répás Levente
- 3.évfolyam
II.hely
- Varga Szonja
- 3.évfolyam
III.hely
- Nagy Jázmin
- 3.évfolyam
III.hely
- Erős Boglárka
- 3.évfolyam
IV.hely
- Vámos Luca
- 3.évfolyam
IV.hely
- Wlahovszky Laura
- 3.évfolyam
V.hely
- Németh Viktória
- 3.évfolyam
V.hely
- Varga Nikolett
- 3.évfolyam
VI.hely
- Kökény Ádám
- 3.évfolyam
VI.hely
- Takács Lili
- 3.évfolyam
 
I.hely - Józsa Réka
- 4.évfolyam
I.hely - Mursich Lara
- 4.évfolyam
II.hely
- Győri Csenge
- 4.évfolyam
II.hely
- Habenicht Helga
- 4.évfolyam
III.hely - Juhász Zalán
- 4.évfolyam
III.hely - Kardos Fanni
- 4.évfolyam
III.hely - Szeltner Márk
- 4.évfolyam
IV.hely - Cserhalmi Dániel
- 4.évfolyam
IV.hely - Lukácsi Lili Málna
- 4.évfolyam
V.hely - Szabó Fanni
- 4.évfolyam
VI.hely - Galambos Szabolcs
- 4.évfolyam
"Szép magyar beszédért" mesemondó verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Pál Dóra
- 1.évfolyam
II.hely
- Juhász Gábor László
- 1.évfolyam
III.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
IV.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
V.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
VI.hely
- Juhász Dávid
- 1.évfolyam
     
I.hely - Fazekas Petra
- 2.évfolyam
II.hely - Szín Kevin
- 2.évfolyam
III.hely
- Kamrás Kornél
- 2.évfolyam
III.hely
- Molnár Boglárka
- 2.évfolyam
IV.hely
- Pintyi Annalbel
- 2.évfolyam
IV.hely
- Zöllei Panka
- 2.évfolyam
 
I.hely - Varga Szonja
- 3.évfolyam
II.hely
- Vámos Luca
- 3.évfolyam
III.hely
- Erős Boglárka
- 3.évfolyam
IV.hely
- Kovács Daniella
- 3.évfolyam
V.hely
- Répás Levente
- 3.évfolyam
VI.hely
- Takács Lili
- 3.évfolyam
 
I.hely - Takács Lili
- 4.évfolyam
II.hely - Józsa Réka
- 4.évfolyam
III.hely
- Kardos Fanni
- 4.évfolyam
Kazinczy-verseny (Dömsöd)
2016/17.tanév
II.hely
- Habenicht Helga
4.évfolyam
VII.hely
- Kovács Daniella Flóra
3.évfolyam
IX.hely
- Mursich Lara
4.évfolyam
X.hely
- Wlahovszky Laura
3.évfolyam
     
Részt vett:
 
- Horváth Marcell
3.évfolyam
  - Győri Csenge 4.évfolyam
 
- Répás Levente
3.évfolyam
VARGAbetű tanulmányi verseny (Kunszentmiklós)
2016/17.tanév
Matematika
I.hely
- Juhász Zalán
XVI.hely
- Győri Virág
     
Magyar nyelv- és irodalom
XIII.hely
- Kovács Daniella
XIV.hely
- Wlahovszky Laura
Matematikaverseny (Taksony)
2016/17.tanév
Dícséretben részesült:
részt vett
- Víg Tamás
- 3.D
részt vett
- Kardos Lili
- 4.D
Erzsébet napi versmondó verseny (Kunszentmiklós)
2016/17.tanév
I.hely
- Lukácsi Lili
- 4.D
II.hely
- Fazekas Petra
- 2.C
Körzeti Versmondó Verseny (Makád)
2016/17.tanév
II.hely
- Vámos Luca
- 3.D
III.hely
- Szakács László
- 2.D
III.hely
- Varga Szonja
- 3.D
     
különdíj - Gubovics Árisz - 1.C
  - Juhász Gábor - 1.C
  - Takács Máté - 3.D
Országos Mesemondó verseny (Érd)
2016/17.tanév
II.hely
- Lukácsi Lili
- 4.D
II.hely
- Vámos Luca
- 3.D
„Szép Magyar Beszédért” versmondó verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Gubovics Árisz Imre
- 1.évfolyam
II.hely
- Juhász Gábor
- 1.évfolyam
III.hely
- Juhász Dávid,
- 1.évfolyam
III.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
IV.hely
- Szabó Anna
- 1.évfolyam
V.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
V.hely
- Pál Dóra
- 1.évfolyam
     
I.hely - Fazekas Petra
- 2.évfolyam
I.hely - Pintyi Annabel
- 2.évfolyam
II.hely - Szakács László
- 2.évfolyam
III.hely
- Mózes Száva
- 2.évfolyam
IV.hely
- Krizsik Csongor
- 2.évfolyam
IV.hely
- Szín Kevin
- 2.évfolyam
V.hely
- Feczesin Kenéz
- 2.évfolyam
V.hely
- Gubovics Antal
- 2.évfolyam
VI.hely
- Kamrás Kornél
- 2.évfolyam
VI.hely
- Pajor Regina
- 2.évfolyam
VI.hely
- Répás Kornél
- 2.évfolyam
     
Dicséretben részesültek:
Jakab Bettina, Kovács Vivien, Kővári Zsófia, Nemes Alexandra, Pajor Dorina, Szücs Fanni, Tóth Máté, Zöllei Panka
 
I.hely - Vámos Luca
- 3.évfolyam
I.hely - Varga Szonja
- 3.évfolyam
II.hely
- Takács Máté
- 3.évfolyam
III.hely
- Nagy Jázmin
- 3.évfolyam
IV.hely
- Győri Virág
- 3.évfolyam
IV.hely
- Horváth Marcell
- 3.évfolyam
IV.hely
- Vig Tamás
- 3.évfolyam
V.hely
- Kovács Daniella Flóra
- 3.évfolyam
V.hely
- Wlahovszky Laura
- 3.évfolyam
VI.hely
- Farkas Dominik
- 3.évfolyam
     
Dicséretben részesültek:
Erős Boglárka, Kökény Ádám, Máté Balázs, Suhajda Kende, Takács Lili, Wéber Lilla
 
I.hely - Győri Csenge
- 4.évfolyam
II.hely - Habenicht Helga
- 4.évfolyam
III.hely
- Lukácsi Lili
- 4.évfolyam
III.hely
- Mursich Lara
- 4.évfolyam
IV.hely
- Józsa Réka
- 4.évfolyam
IV.hely
- Kardos Fanni
- 4.évfolyam
V.hely
- Németh Beatrix
- 4.évfolyam
V.hely
- Szabó Fanni
- 4.évfolyam
VI.hely
- Galambos Szabolcs
- 4.évfolyam
 
SPORTVERSENYEK
 
EGYÉB RENDEZVÉNYEK / VERSENYEK