TANULMÁNYI VERSENYEK
Megyei Rajzverseny
2018/19.tanév
I.hely
- Vadász Szabina
- 1. évfolyam
II.hely
- Kalinyin Zsóka
- 4. évfolyam
III.hely
- Nemes Alexandra
- 4. évfolyam
 
Különdíjban részesültek:
 
- Józan Lázár
- 3. évfolyam
 
A rajzversenyen részt vett énekkarosoknévsora, akik dícséretben részesültek:
 
Szücs Fanni, Jakab Karolina, Vadász Szabina, Erős Barnabás, Farkas Dorka, Sztojka Szebasztián, Tóth Viktória, Urbán Alex, Jakab Amanda, Józan Lázár, Kozák Vivien, Szabó Hanna, Jakab Bettina, Kovács Mercédesz, Kovács Vivien, Mózes Száva, Rafael Kármen, Matics Zsóka, Némedi-tóth Jázmin, Németh Napsugár Pajor Regina, Pajor Dorina
Kányádi Sándor emlékére rendezett szavalóverseny - Makád
2018/19.tanév
II.hely
- Fazekas Petra
- 4.C
 
Dicséretben részesültek:
 
- Répás Dorka
- 1.C
 
- Víg Dániel
- 1.C
 
- Farkas Dorka
- 2.C
 
- Lőrintz Márió
- 2.C
 
- Juhász Gábor
- 4.C
 
- Kovács Noel
- 4.C
  - Mózes Száva
- 4.B
A Szép Magyar Beszédért - Versmondó verseny
2018/19.tanév
I.hely
- Vig Ádám
- 1.évfolyam
II.hely
- Répás Dorka
- 1.évfolyam
III.hely
- Juhász Ádám
- 1.évfolyam
III.hely
- Vig Dániel
- 1.évfolyam
IV.hely
- Vadász Szabina
- 1.évfolyam
IV.hely
- Valkai Olivér
- 1.évfolyam
V.hely
- Horváth Szilárd
- 1.évfolyam
VI.hely
- Horváth Péter
- 1.évfolyam
VI.hely
- Valkai Regina
- 1.évfolyam
     
I.hely - Lőrintz Márió
- 2.évfolyam
II.hely
- Farkas Dorka
- 2.évfolyam
III.hely
- Makkai Jázmin
- 2.évfolyam
IV.hely
- Bedő Viola
- 2.évfolyam
IV.hely
- Erős Barnabás
- 2.évfolyam
 
I.hely - Kovács Noel
- 3.évfolyam
II.hely
- Juhász Gábor
- 3.évfolyam
III.hely
- Pál Dóra
- 3.évfolyam
IV.hely
- Juhász Dávid
- 3.évfolyam
IV.hely
- Németh Bernadett
- 3.évfolyam
 
I.hely - Fazekas Petra
- 4.évfolyam
II.hely - Mózes Száva
- 4.évfolyam
III.hely
- Répás Kornél
- 4.évfolyam
IV.hely - Tóth Máté
- 4.évfolyam
IV.hely - Zöllei Panka
- 4.évfolyam
V.hely - Farkas Ramóna
- 4.évfolyam
V.hely - Lacza Lilla
- 4.évfolyam
V.hely - Szín Kevin
- 4.évfolyam
VI.hely - Jakab Bettina
- 4.évfolyam
VI.hely - Krizsik Csongor
- 4.évfolyam
VI.hely - Pajor Dorina
- 4.évfolyam
VI.hely - Szűcs Fanni
- 4.évfolyam
Kazinczy Prózamondó verseny - Dömsöd
2017/18.tanév
I.hely
- Gubovics Antal
- 3.évfolyam
V.hely
- Fazekas Petra
- 3.évfolyam
V.hely - Wlahovszky Laura - 4.évfolyam
 
Dicséretben részesültek:
 
- Tóth Máté
- 4.évfolyam
 
- Horváth Marcell
- 4.évfolyam
 
- Répás Levente
- 4.évfolyam
  - Varga Szonja
- 4.évfolyam
Területi Mesemondó verseny - Taksony
2017/18.tanév
III.hely
- Lőrincz Márió
- 1.évfolyam
dícséret
- Erős Barnabás
- 1.évfolyam
     
különdíj - Juhász Gábor
- 2.évfolyam
 
II.hely - Vámos Luca
- 4.évfolyam
III.hely - Varga Szonja
- 4.évfolyam
Szavalóverseny
2017/18.tanév
I.hely
- Lőrincz Márió
- 1.évfolyam
II.hely
- Bölcskei Dóra
- 1.évfolyam
III.hely
- Makkai Jázmin
- 1.évfolyam
IV.hely
- Sohonyai Dzsamilla
- 1.évfolyam
V.hely
- Erős Barnabás
- 1.évfolyam
     
I.hely - Juhász Gábor
- 2.évfolyam
II.hely - Kovács Noel
- 2.évfolyam
III.hely
- Gubovics Árisz
- 2.évfolyam
IV.hely
- Máté Szabolcs
- 2.évfolyam
IV.hely
- Pál Dóra
- 2.évfolyam
V.hely
- Németh Bernadett
- 2.évfolyam
V.hely
- Orbán Balázs
- 2.évfolyam
V.hely
- Juhász Dávid
- 2.évfolyam
 
I.hely - Fazekas Petra
- 3.évfolyam
II.hely
- Mózes Száva
- 3.évfolyam
III.hely
- Gubovics Antal
- 3.évfolyam
IV.hely
- Feczesin Kenéz
- 3.évfolyam
V.hely
- Szakács László
- 3.évfolyam
VI.hely
- Kamrás Kornél
- 3.évfolyam
VI.hely
- Pintyi Annabel
- 3.évfolyam
VI.hely
- Krizsik Csongor
- 3.évfolyam
 
Dicséretben részesültek:
 
- Nemes Alexandra
- 3.évfolyam
 
- Némedi-Tóth Jázmin
- 3.évfolyam
 
- Zöllei Panka
- 3.évfolyam
 
I.hely - Varga Szonja
- 4.évfolyam
II.hely - Vámos Luca
- 4.évfolyam
III.hely
- Wlahovszky Laura
- 4.évfolyam
IV.hely - Nagy Jázmin
- 4.évfolyam
V.hely - Erős Boglárka
- 4.évfolyam
V.hely - Takács Máté
- 4.évfolyam
Mesemondó verseny
2017/18.tanév
I.hely
- Lőrincz Márió
- 1.évfolyam
II.hely
- Erős Barnabás
- 1.évfolyam
III.hely
- Tóth Viktória
- 1.évfolyam
     
I.hely - Juhász Gábor
- 2.évfolyam
II.hely - Kovács Noel
- 2.évfolyam
III.hely
- Pál Dóra
- 2.évfolyam
IV.hely
- Juhász Dávid
- 2.évfolyam
IV.hely
- Máté Szabolcs
- 2.évfolyam
V.hely
- Németh Bernadett
- 2.évfolyam
V.hely
- Répás Márton
- 2.évfolyam
 
I.hely - Fazekas Petra
- 3.évfolyam
II.hely
- Tóth Máté
- 3.évfolyam
III.hely
- Répás Kornél
- 3.évfolyam
IV.hely
- Szakács László
- 3.évfolyam
V.hely
- Pajor Dorina
- 3.évfolyam
VI.hely
- Pajor Regina
- 3.évfolyam
 
I.hely - Vámos Luca
- 4.évfolyam
II.hely - Varga Szonja
- 4.évfolyam
III.hely
- Kovács Daniella
- 4.évfolyam
III.hely - Répás Levente
- 4.évfolyam
IV.hely - Erős Boglárka
- 4.évfolyam
Eredmények / Dícséretben részesültek
2017/18.tanév
1.C osztály
- A községi, óvodai és iskolai karácsonyi műsoron való sikeres szerepléséért.

 
2.C osztály
- Az iskola 40 éves születés napi műsorán való sikeres szerepléséért
- Az iskolai őszi hagyomány őrző műsoron  való sikeres szerepléséért
- Juhász Gábor - Körzeti Makádi Szavaló verseny - különdíj
 
3.C osztály
- Fazekas Petra - Körzeti Makádi Szavaló verseny - II. helyezett.
 
3.D osztály
- Az iskola 40 éves születés napján való sikeres szerepléséért az alábbi tanulók vettek részt: Jakab Bettina, Kovács Mercédesz, Kovács Vivien, Kővári Zsófia, Krizsik Csongor, Mózes Száva, Pintyi Annabel, Szakács László, Szín Kevin, Zöllei Panka.
 
4.C osztály
- Október 6-i iskolai ünnepi műsoron való sikeres szerepléséért.
 
4.D osztály
- Október 23-i iskolai ünnepi műsoron való sikeres szerepléséért
- Vámos Luca Országos Mesemondó verseny Érd II. helyezett
- Varga Szonja Országos Mesemondó verseny Érd külön díj
- Varga Szonja Körzeti Makádi Szavaló Verseny III. helyezett
- Wlahovszky Laura Körzeti Makádi Szavaló verseny külön díj
- Vámos Luca VARGAbetű mat. verseny Kunszentmiklós VII. helyezett
- Víg Tamás VARGAbetű mat. verseny Kunszentmiklós IX. helyezett
- Varga Szonja VARGAbetű magyar nyelv és irodalom verseny X. helyezett
- Vámos Luca Körzeti Matematika verseny Taksony VIII. helyezett
Játék a szóval verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Juhász Gábor
- 1.évfolyam
I.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
II.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
III.hely
- Matics Zsóka
- 1.évfolyam
III.hely
- Orbán Balázs
- 1.évfolyam
IV.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
IV.hely
- Domin Nóra
- 1.évfolyam
V.hely
- Majoros Mirtill
- 1.évfolyam
VI.hely
- Szabó Hanna
- 1.évfolyam
VI.hely
- Nagy János
- 1.évfolyam
VI.hely
- Sarkadi Benjamin
- 1.évfolyam
     
I.hely - Fazekas Petra
- 2.évfolyam
II.hely - Kovács Vivien
- 2.évfolyam
II.hely - Szín Kevin
- 2.évfolyam
III.hely
- Tóth Máté
- 2.évfolyam
IV.hely
- Horváth Roland
- 2.évfolyam
IV.hely
- Lacza Lilla
- 2.évfolyam
V.hely
- Farkas Ramóna
- 2.évfolyam
V.hely
- Gránicz Levente
- 2.évfolyam
VI.hely
- Krizsik Csongor
- 2.évfolyam
VI.hely
- Zöllei Panka
- 2.évfolyam
 
I.hely - Varga Szonja
- 3.évfolyam
II.hely
- Vámos Luca
- 3.évfolyam
III.hely
- Erős Boglárka
- 3.évfolyam
IV.hely
- Horváth Marcell
- 3.évfolyam
IV.hely
- Magyar Balázs
- 3.évfolyam
V.hely
- Répás Levente
- 3.évfolyam
V.hely
- Győri Virág
- 3.évfolyam
V.hely
- Wlahovszky Laura
- 3.évfolyam
VI.hely
- Horváth Vivien
- 3.évfolyam
 
I.hely - Habenicht Helga
- 4.évfolyam
II.hely - Kardos Fanni
- 4.évfolyam
III.hely
- Juhász Zalán
- 4.évfolyam
IV.hely - Lukácsi Lili Málna
- 4.évfolyam
V.hely - Mursich Lara
- 4.évfolyam
VI.hely - Kardos Lili
- 4.évfolyam
Helyesírási verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Juhász Gábor
- 1.évfolyam
II.hely
- Majoros Mirtill
- 1.évfolyam
II.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
III.hely
- Domin Nóra
- 1.évfolyam
IV.hely
- Józan Lázár
- 1.évfolyam
IV.hely
- Matics Zsóka
- 1.évfolyam
V.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
VI.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
VI.hely
- Orbán Balázs
- 1.évfolyam
     
I.hely - Zöllei Panka
- 2.évfolyam
II.hely - Fazekas Petra
- 2.évfolyam
II.hely - Kamrás Kornél
- 2.évfolyam
II.hely - Kovács Vivien
- 2.évfolyam
III.hely
- Horváth Roland
- 2.évfolyam
IV.hely
- Gubovics Antal
- 2.évfolyam
IV.hely
- Szín Kevin
- 2.évfolyam
V.hely
- Feczesin Kenéz
- 2.évfolyam
V.hely
- Pintyi Annabel
- 2.évfolyam
VI.hely
- Krizsik Csongor
- 2.évfolyam
VI.hely
- Pajor Dorina
- 2.évfolyam
 
I.hely - Vámos Luca
- 3.évfolyam
I.hely - Horváth Marcell
- 3.évfolyam
II.hely
- Németh Viktória
- 3.évfolyam
III.hely
- Ötvös Attila
- 3.évfolyam
III.hely
- Wlahovszky Laura
- 3.évfolyam
IV.hely
- Nagy Jázmin
- 3.évfolyam
V.hely
- Kovács Daniella
- 3.évfolyam
VI.hely
- Bődi Attila
- 3.évfolyam
 
I.hely - Galambos Szabolcs
- 4.évfolyam
II.hely - Juhász Zalán
- 4.évfolyam
III.hely
- Habenicht Helga
- 4.évfolyam
III.hely
- Kardos Fanni
- 4.évfolyam
IV.hely - Lukácsi Lili Málna
- 4.évfolyam
V.hely - Németh Beatrix
- 4.évfolyam
V.hely - Szabó Fanni
- 4.évfolyam
VI.hely - Cserhalmi Dániel
- 4.évfolyam
VI.hely - Kardos Lili
- 4.évfolyam
Olvasási verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Juhász Gábor
- 1.évfolyam
II.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
III.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
IV.hely
- Józan Lázár
- 1.évfolyam
IV.hely
- Juhász Dávid
- 1.évfolyam
IV.hely
- Orbán Balázs
- 1.évfolyam
V.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
V.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
V.hely
- Sarkadi Benjamin
- 1.évfolyam
VI.hely
- Gubovics Árisz
- 1.évfolyam
VI.hely
- Répás Máron
- 1.évfolyam
VI.hely
- Pál Dóra
- 1.évfolyam
VI.hely
- Szabó Hanna
- 1.évfolyam
     
I.hely - Szín Kevin
- 2.évfolyam
II.hely - Farkas Ramóna
- 2.évfolyam
III.hely
- Gubovics Antal
- 2.évfolyam
IV.hely
- Fazekas Petra
- 2.évfolyam
IV.hely
- Feczesin Kenéz
- 2.évfolyam
IV.hely
- Kovács Vivien
- 2.évfolyam
V.hely
- Tóth Máté
- 2.évfolyam
V.hely
- Pajor Dorina
- 2.évfolyam
V.hely
- Pintyi Annabel
- 2.évfolyam
VI.hely
- Lacza Lilla
- 2.évfolyam
VI.hely
- Kamrás Kornél
- 2.évfolyam
VI.hely
- Horváth Roland
- 2.évfolyam
VI.hely
- Szücs Fanni
- 2.évfolyam
 
I.hely - Suhajda Kende
- 3.évfolyam
I.hely - Kovács Daniella
- 3.évfolyam
II.hely
- Répás Levente
- 3.évfolyam
II.hely
- Varga Szonja
- 3.évfolyam
III.hely
- Nagy Jázmin
- 3.évfolyam
III.hely
- Erős Boglárka
- 3.évfolyam
IV.hely
- Vámos Luca
- 3.évfolyam
IV.hely
- Wlahovszky Laura
- 3.évfolyam
V.hely
- Németh Viktória
- 3.évfolyam
V.hely
- Varga Nikolett
- 3.évfolyam
VI.hely
- Kökény Ádám
- 3.évfolyam
VI.hely
- Takács Lili
- 3.évfolyam
 
I.hely - Józsa Réka
- 4.évfolyam
I.hely - Mursich Lara
- 4.évfolyam
II.hely
- Győri Csenge
- 4.évfolyam
II.hely
- Habenicht Helga
- 4.évfolyam
III.hely - Juhász Zalán
- 4.évfolyam
III.hely - Kardos Fanni
- 4.évfolyam
III.hely - Szeltner Márk
- 4.évfolyam
IV.hely - Cserhalmi Dániel
- 4.évfolyam
IV.hely - Lukácsi Lili Málna
- 4.évfolyam
V.hely - Szabó Fanni
- 4.évfolyam
VI.hely - Galambos Szabolcs
- 4.évfolyam
"Szép magyar beszédért" mesemondó verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Pál Dóra
- 1.évfolyam
II.hely
- Juhász Gábor László
- 1.évfolyam
III.hely
- Máté Szabolcs
- 1.évfolyam
IV.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
V.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
VI.hely
- Juhász Dávid
- 1.évfolyam
     
I.hely - Fazekas Petra
- 2.évfolyam
II.hely - Szín Kevin
- 2.évfolyam
III.hely
- Kamrás Kornél
- 2.évfolyam
III.hely
- Molnár Boglárka
- 2.évfolyam
IV.hely
- Pintyi Annalbel
- 2.évfolyam
IV.hely
- Zöllei Panka
- 2.évfolyam
 
I.hely - Varga Szonja
- 3.évfolyam
II.hely
- Vámos Luca
- 3.évfolyam
III.hely
- Erős Boglárka
- 3.évfolyam
IV.hely
- Kovács Daniella
- 3.évfolyam
V.hely
- Répás Levente
- 3.évfolyam
VI.hely
- Takács Lili
- 3.évfolyam
 
I.hely - Takács Lili
- 4.évfolyam
II.hely - Józsa Réka
- 4.évfolyam
III.hely
- Kardos Fanni
- 4.évfolyam
Kazinczy-verseny (Dömsöd)
2016/17.tanév
II.hely
- Habenicht Helga
4.évfolyam
VII.hely
- Kovács Daniella Flóra
3.évfolyam
IX.hely
- Mursich Lara
4.évfolyam
X.hely
- Wlahovszky Laura
3.évfolyam
     
Részt vett:
 
- Horváth Marcell
3.évfolyam
  - Győri Csenge 4.évfolyam
 
- Répás Levente
3.évfolyam
VARGAbetű tanulmányi verseny (Kunszentmiklós)
2016/17.tanév
Matematika
I.hely
- Juhász Zalán
XVI.hely
- Győri Virág
     
Magyar nyelv- és irodalom
XIII.hely
- Kovács Daniella
XIV.hely
- Wlahovszky Laura
Matematikaverseny (Taksony)
2016/17.tanév
Dícséretben részesült:
részt vett
- Víg Tamás
- 3.D
részt vett
- Kardos Lili
- 4.D
Erzsébet napi versmondó verseny (Kunszentmiklós)
2016/17.tanév
I.hely
- Lukácsi Lili
- 4.D
II.hely
- Fazekas Petra
- 2.C
Körzeti Versmondó Verseny (Makád)
2016/17.tanév
II.hely
- Vámos Luca
- 3.D
III.hely
- Szakács László
- 2.D
III.hely
- Varga Szonja
- 3.D
     
különdíj - Gubovics Árisz - 1.C
  - Juhász Gábor - 1.C
  - Takács Máté - 3.D
Országos Mesemondó verseny (Érd)
2016/17.tanév
II.hely
- Lukácsi Lili
- 4.D
II.hely
- Vámos Luca
- 3.D
„Szép Magyar Beszédért” versmondó verseny
2016/17.tanév
I.hely
- Gubovics Árisz Imre
- 1.évfolyam
II.hely
- Juhász Gábor
- 1.évfolyam
III.hely
- Juhász Dávid,
- 1.évfolyam
III.hely
- Kovács Noel
- 1.évfolyam
IV.hely
- Szabó Anna
- 1.évfolyam
V.hely
- Németh Bernadett
- 1.évfolyam
V.hely
- Pál Dóra
- 1.évfolyam
     
I.hely - Fazekas Petra
- 2.évfolyam
I.hely - Pintyi Annabel
- 2.évfolyam
II.hely - Szakács László
- 2.évfolyam
III.hely
- Mózes Száva
- 2.évfolyam
IV.hely
- Krizsik Csongor
- 2.évfolyam
IV.hely
- Szín Kevin
- 2.évfolyam
V.hely
- Feczesin Kenéz
- 2.évfolyam
V.hely
- Gubovics Antal
- 2.évfolyam
VI.hely
- Kamrás Kornél
- 2.évfolyam
VI.hely
- Pajor Regina
- 2.évfolyam
VI.hely
- Répás Kornél
- 2.évfolyam
     
Dicséretben részesültek:
Jakab Bettina, Kovács Vivien, Kővári Zsófia, Nemes Alexandra, Pajor Dorina, Szücs Fanni, Tóth Máté, Zöllei Panka
 
I.hely - Vámos Luca
- 3.évfolyam
I.hely - Varga Szonja
- 3.évfolyam
II.hely
- Takács Máté
- 3.évfolyam
III.hely
- Nagy Jázmin
- 3.évfolyam
IV.hely
- Győri Virág
- 3.évfolyam
IV.hely
- Horváth Marcell
- 3.évfolyam
IV.hely
- Vig Tamás
- 3.évfolyam
V.hely
- Kovács Daniella Flóra
- 3.évfolyam
V.hely
- Wlahovszky Laura
- 3.évfolyam
VI.hely
- Farkas Dominik
- 3.évfolyam
     
Dicséretben részesültek:
Erős Boglárka, Kökény Ádám, Máté Balázs, Suhajda Kende, Takács Lili, Wéber Lilla
 
I.hely - Győri Csenge
- 4.évfolyam
II.hely - Habenicht Helga
- 4.évfolyam
III.hely
- Lukácsi Lili
- 4.évfolyam
III.hely
- Mursich Lara
- 4.évfolyam
IV.hely
- Józsa Réka
- 4.évfolyam
IV.hely
- Kardos Fanni
- 4.évfolyam
V.hely
- Németh Beatrix
- 4.évfolyam
V.hely
- Szabó Fanni
- 4.évfolyam
VI.hely
- Galambos Szabolcs
- 4.évfolyam
 
SPORTVERSENYEK
 
EGYÉB RENDEZVÉNYEK / VERSENYEK